Mino website 2
Diskografija
DAINOS, KURIOS KVEPIA BRAŠKĖMIS /2010
Ketvirtasis Mino muzikos albumas skirtas jaunesniai auditorijai ir įrašytas su vaikais. Jame ir populiarios ir naujos dainos skirtos vaikiškai auditorijai. CD taip pat įrašyti dainų garso takeliai, kuriuos galima nudoti dainuojant karaoke. Be visiems žinomų Mino dainų, muzikinis albumas papildytas naujomis vaikiškomis dainomis: „ Batukai“, Šuniška dainelė“ ar „Kai tu esi šalia“.
ITALIANO /2008
Trečiasis Mino albumas išlaikė itališką dvasią ir tapo klausytojų labiausiai mėgiamu dėl labai sėkmingų atlikėjo autorinių dainų „Jei tu mne myli“, „Širdelė“, „Bilietas į mėnulį“, bei „Mamma Italia“. Šioje kompaktinėje plokštelėje taip pat įrašyta nauja gerai žinomos dainos „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ versija.
BRAVO /2007
Antrasis Mino solinis albumas, kuris taip pat sėkmingai tapo auksiniu. Jame įrašyta kultinė Mino atliekama daina „Vivo per lei“. Taip pat jo pupuliariosios „Niekada niekada“, „Felicita‘“, „Man ir tau“. Pavadinimą albumui konkurso tvarka išrinko viena ištikimiausių Mino gerbėjų.
BE MEILĖS MIRT GALIU /2006
Pirmasis Mino solinis albumas, kuriame sudėtos atlikėją išpopuliarinusios autorinės dainos ir žinomiausi jo atliekami „koveriai“. Albumas pasirodė netrukus po ypatingai populiaraus muzikinio projekto „Kelias į žvaigždes“ ir Lietuvoje tapo auksiniu. Jame įrašyti radijo stočių „topai“ „Be meilės mirt galiu“, „Vienintelė“, „Gitaros“, „Saulėtam pajūry“ , „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ ir kt.